• Неодамнешно
Премиум комплетен комплет за сопирачките
zoom_in

Премиум комплетен комплет за сопирачките

DEN 1562.56

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој комплетен комплет за сопирачки VGX Premium нуди тивки, чисти и долготрајни перформанси. VGX Premium Комплетен комплет за сопирачки : Тивка, чиста и долготрајна изведба. Робусна полуметална формула-2025 година во согласност со владата. Ги исполнува или ги надминува барањата за перформанси на ОЕ. Fitment : Toyota : Avalon (06-07) R, Camry (02-06) R, Solara (04-08) R.

Избор на купувачи..