• Неодамнешно
Баок јога Шорцеви Жени Висок Струк Гаќи За Кревање Стомак Постпартален Струк Тело За Вајање Боксерски шорцеви За жени Беж
zoom_in

Баок јога Шорцеви Жени Висок Струк Гаќи За Кревање Стомак Постпартален Струк Тело За Вајање Боксерски шорцеви За жени Беж

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Гаќи За Кревање Колкови Со Висок Струк Постпартален Струк Тело За Вајање Боксер Карактеристики На Телото : Ткаенина : едноделната долна облека е изработена од мека ткаенина од тантела, висококвалитетниот материјал што дише ве прави поудобен за носење.Карактеристики : Покажете ја својата женственост во ова едноделно без грб со длабоко V деколте, ремени за шпагети, пресечен струк, проегирна мрежа. Дизајн : високо исечено танга боди со жартиера и ремени за бутовите за да ги истакнете нозете. Прилагодливи ремени за рамо и затворање на грбот со кука и очи за подобро вклопување. Стил : ова боди со низок крој се одликува со уникатен преклоп од чипка извезена од роза за да ја подобри женственоста и да врами секси биста.Повод : Денот На Вљубените, Меден Месец, Свадба Годишнината, Невестински Туш, Датира, Божиќ, Најдобрите Пријатели Пука, Моминска Вечер И одличен избор за секоја слатка ноќ. Сезона : четири сезонски пол : Женски Материјал : Полиестерпетер Тип : Ностил : Сексифит : одговара на големината како да се мие : рачно перење што добивате : 1 разговор за пантизирање : Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Половината : 66-70см/25.98-27.56 "Колк : 94-98см/37.01-38.58". Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 Половината : 70-74см/27.56-29.13 "Колк : 98-102см/38.58-40.16". Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 Половината : 74-78см/29.13-30.71 "Колк : 102-106см/40.16-41.73". Големина : XL САД : 10 ЕУ : 40 Половината : 78-82cm/30.71-32.28 "Колк : 106-110cm/41.73-43.31". Големина : XXL САД : 12 ЕУ : 42 Половината : 82-86cm/32.28-33.86 "Колк : 110-114cm/43.31-44.88". Големина : ХХХЛ САД : 14 ЕУ : 44 Половината : 86-90см/33.86-35.43 "Колк : 114-118см/44.88-46.46". Големина : XXXXL САД : 16 ЕУ : 46 Половината : 90-94cm/35.43-37.01 "Хип : 118-122cm/46.46-48.03" јога шорцеви. шорцеви за жени. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, користење извонредна и убава облека за да ги импресионираме Четирите Сезони, носење на вашата омилена облека дома и изнесување подобра состојба надвор од куќата.

Избор на купувачи..