• Неодамнешно
Кошула со кратки ракави на aredаред, бицепс Хели, кошула
zoom_in

Кошула со кратки ракави на aredаред, бицепс Хели, кошула

DEN 254.24

Количина на стоки
check Достапно на барање

Aredаред е бренд за моден напред дизајниран за активен животен стил со удобност во умот. Оваа кошула со кратки ракави за кратки ракави има уникатен засилен ракав. Овој ракав го подобрува бицепсот. Предниот цвест на рамото и продолжената жолчка се комбинираат за да и дадат на оваа облека многу ласкаво вклопување. Хенли има 3 копчиња и цвест на бод на срж за дополнителна издржливост. Фабриката за меки допир на Улта нуди супериорна драпера и рака. Ова ќе биде вашата омилена кошула на Хенли. Атлетско вклопување и точно за големината. Засилен ракав што го емпаразизира бицепсот. Напред на рамото на рамото што ја подобрува вашата физика. Продолжена жолчка за комплементарно вклопување. Ултра мека изработка на допир за дополнителна удобност. Бод на цвест на срцевина за дополнителна издржливост.

Избор на купувачи..