• Неодамнешно
Секторот за софа со ратан, сет, сет за разговор на отворено, плетен од сите временски услови со отстранливи перничиња и маса за кафе, кауч за мебел за мебел поставен ?
zoom_in

Секторот за софа со ратан, сет, сет за разговор на отворено, плетен од сите временски услови со отстранливи перничиња и маса

DEN 7839.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Euroco се посветени на надградба и ажурирање на производи за софа на отворено, со употреба на висококвалитетни материјали кои се удобни и посигурни и ќе ви овозможат да уживате во вашиот живот. 【Трајлив PE rattan】 Овој дел на отворено сегментална троседот е конструиран од челична рамка отпорна на 'рѓа и сето временски временски ратан, што гарантира дека се користи долго време за вас. Покрај тоа, тоа е безбедно и доволно удобно за да седне на овој тросед. 【Бесплатна комбинација】 Современите софи на сегментот за внатрешен двор можат да ги украсуваат вашите палуби, внатрешен двор, двор и базени. Има 9 парчиња, така што лесно е да се комбинираат во различни конфигурации според вашите потреби. На пример, можете да направите софи опкружени со тоа што можете слободно да комуницирате со вашите пријатели. Исто така, комбинирајте ги во тросед тросед, дека можете да легнете и да се опуштите е добар избор. 【Современ дизајн】 Постојат 5 различни делови што го сочинуваат овој плетен сет на софа. 4 столици без вооружување, 2 аголни столици, 1 отоман, 1 дво-селета фотелја и 1 стаклена маса за кафе. Сместува до 9 лица, многу рентабилно за вас. И потпирачите за рака на троседот со 2 места се многу удобни за вашите раце. 【Лесно собрани】 Соберете се потребни, вклучени се сите хардвер и потребните алатки. За да се олесни склопот, секоја компонента е обележана, овие ознаки совршено одговараат на ознаките на компонентите во упатствата за склопување. Овој пресечен сет за мебел ќе се испорачува во 5 кутии. Може да пристигнат во серии. И сите капаци на перници се спакувани одделно во кутија. Вклучени производи : Чаир без вооружување*4 + стол за рака*1 + агол стол*2 + Отоман*1 + Табела за кафе*1. Материјал : PE плетен + челична рамка + стакло + полиестер + пена. Потребни се дополнителни алатки : Вклучени сите алатки.

Избор на купувачи..