• Неодамнешно
Тајни тајни богатства над стомакот, пакувања
zoom_in

Тајни тајни богатства над стомакот, пакувања

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Завршете ја вашата гардероба на најважните работи за породилно со ова 4 пакувања за породилно. Направено од супер мека лесна ткаенина за цел ден удобност во текот на бременоста. Целосното покритие преку бубели обезбедува лесна поддршка и измазнување додека растете. Тајни тајни богатства над стомакот, 4 пакувања : пакет од 4. Супер мека ткаенина. 93% најлон, 7% спандекс. Бесплатна удобност. Измазнува и поддржува. Целосно покривање на грбот.

Избор на купувачи..