• Неодамнешно
Без граници издолжена маица за кратки ракави за мажи и големи машки, достапна до големина 3XL
zoom_in

Без граници издолжена маица за кратки ракави за мажи и големи машки, достапна до големина 3XL

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ултра-мекиот кратки ракави од без граници е задолжително основно. Спарете го со омилените фармерки или шорцеви-сигурно да станете омилени. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. Crewneck. Кратки ракави. Отворен џеб на левото градите. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Џеб со кратки ракави за мажи од без граници.

Избор на купувачи..