• Неодамнешно
Bridgestone Dueler H T II 245 70- S гума
zoom_in

Bridgestone Dueler H T II 245 70- S гума

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Основачот на Bridgestone, Shojiro Ishibashi, настојуваше да создаде компанија посветена на „општеството на општеството со супериорен квалитет. „ Нашата мисија и вредности обезбедуваат услуги на клиентите од светска класа и инспирираат да бидеме извонреден корпоративен граѓанин во заедниците во кои живееме и работиме. Bridgestone Dueler H/T D684 II 245/70 R16 111 S.

Избор на купувачи..