• Неодамнешно
Училишни униформи на момчињата Flexwaist Право на ногата двојно панталони за колена
zoom_in

Училишни униформи на момчињата Flexwaist Право на ногата двојно панталони за колена

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој пар панталони има опуштена фит и права нога што седи малку под половината со засилени двојни колена за издржливост. Опуштеното вклопување е малку побудуван низ седиштето и бутот. Flexwaist им дозволува на децата да ја прилагодат својата соодветност за удобност. Етикета за лого на левата предна нога и задниот десен џеб. Тенок вклопување, исправен дел од нозете, прилагодлив на половината. Ослободување на дамка со лесна грижа. Отпорен на брчки. Механичка ткаенина за истегнување за удобност и движење. Засилени колена на големини 4-14. Затворање на кука и очи на големини 4-7. Назад заварувачки џебови-лево со затворање на копчињата. Затворање на предното копче. Нема надворешно лого.

Избор на купувачи..