• Неодамнешно
Mlqidk Женски Ноќта На Вештерките Кардигани Ноќта На Вештерките Долги Ракави Отворен Преден Кардиган Тиква Животинска Мачка Дух Лесен Капут Бел XXXL
zoom_in

Mlqidk Женски Ноќта На Вештерките Кардигани Ноќта На Вештерките Долги Ракави Отворен Преден Кардиган Тиква Животинска Мачка

DEN 399.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Предложете рачно / машинско перење ладна вода, сува рамна, а не белило.38" должина : 91cm/35.08" ракав : 67cm/26.Детали за оваа жена Кардиган За Ноќта на Вештерките со мачки. џемперите Од кардиган од тиква од ноќта на Вештерките за жени ќе одат совршено со се што ќе облечете. Препорачуваме рачно или машинско перење во ладна вода и сушење рамно.83"Големина : xxxxl биста : 157cm/61.20" Должина : 89cm/35.66" рамо : 51cm/20. Тој е растеглив, лесен и се чувствува многу удобно.50" Ракав : 64cm/25. Разиграна и симпатична. Слатки кошули кардиган со животински принт, погоден за Сите сезони, Пролет, Лето, Fall и Зима.02" должина : 87см/34. Дизајн со долги Ракави.91" ракав : 62. Не избелувајте. Забава Ноќта на Вештерките кардиган плус големина за ноќта на Вештерките/плашлива сезона!●Пакетот Вклучува q 1 x Женски Кошули За Ноќта На Вештерките Кардиган + Забелешка Плус големина Кардиган За Ноќта на Вештерките.97" должина : 92cm/36. Отворен Фронт.79" должина : 90cm/35. `+Совршен Подарок Дали Барате подарок за љубител на Ноќта на Вештерките? Нашиот кардиган е совршен избор! Тоа е одличен додаток на секоја есенска облека и ќе ве стопли во простории со ниска температура. Погоден е за сите сезони, така што ќе можете да го носите преку целата година.65"Големина : xxl Биста : 133cm/52.51" рамо : 49cm/19.

Избор на купувачи..