• Неодамнешно
Детско место за момчиња, карго Пант, 2-пакет, големини со 4-16
zoom_in

Детско место за момчиња, карго Пант, 2-пакет, големини со 4-16

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Панталоните за момчиња за деца со 2 пакувања се разноврсни и трендовски парче за додавање на вашата гардероба. Карго-панталонот со 2 пакувања има странични наклони и карго-џебови; џеб на серија, внатрешни прилагодливи јазичиња за половината за прилагодено вклопување, опуштено вклопување низ колкот и бутот; опуштено отворање и претходно измиено за дополнителна мекост и да се намали намалувањето. Карго-панталоните со 2 пакувања доаѓаат во големини 4-16. Странични џебови на коси и карго-мавта; џеб на задниот дел. Внатрешни прилагодливи јазичиња за половината за прилагодено вклопување. Пред-измиени за дополнителна мекост и да се намали намалувањето. Увезени.

Избор на купувачи..