• Неодамнешно
Madden NYC, женски и помлад фустан со каросериско тело
zoom_in

Madden NYC, женски и помлад фустан со каросериско тело

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Носете Madden Nycенски женски каросек облечете го вашиот пат! Особено тресењето, мека и истегната ткаенина и целосно прилагодлива вратоврска, ви овозможуваат да го прилагодите на типот на вашето тело за совршено вклопување. Завршено со бели чисти ракави и романтично деколте за мила, тоа е од што се создаваат модните соништа. Додадете пумпи за пети или високи сандали со страшни за да го издолжете изгледот. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : вграден. Должина : Должина на коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : долги ракави со балон. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ДЕЦЕРНА ДЕЦЕНЦИЈА; преклопена преклопување на мрежи со прилагодливи страни; чисти ракави; целосно наредени; Не-отстранливи чаши од пена. Onенски го уништија фустанот за каросерија од Мадден NYујорк.

Избор на купувачи..