• Неодамнешно
Тоалетна хартија „Ступел Индустри“ додека не ја снема фраза бања tp дизајн платно wallидна уметност, 40, дизајн од Дафне Полсели
zoom_in

Тоалетна хартија „Ступел Индустри“ додека не ја снема фраза бања tp дизајн платно wallидна уметност, 40, дизајн од Дафне Полсели

DEN 351.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка од 1,5 инчи дебела . подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Дафне Полсели.

Избор на купувачи..