• Неодамнешно
Маица за туника со големина на Terra & Sky Plus V-врат
zoom_in

Маица за туника со големина на Terra & Sky Plus V-врат

DEN 255.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Изградете ги своите основи со оваа разноврсна туника од Тера и Скај, направена во мека маичка плетена со полите на кошули за многу опции за стилизирање. Навлечете го во вашите омилени фармерки и одговарајте го со страшни сандали за вечен изглед надвор од должноста, или координирајте го со понте хеланки под преголем блејзер за удобна облека подготвена за работа. Исклучиво на. Материјал : 93% модал/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека маичка плетена; Кошула полите. Mirtенска плус големина V-врат Туника маица од Terra & Sky/Li>.

Избор на купувачи..