• Неодамнешно
Индустриски студенти растат kindубезност калиграфија фраза засилен кактус растенија графичка уметност џет црно лебдечки платно печатено wallид уметност, дизајн од К?
zoom_in

Индустриски студенти растат kindубезност калиграфија фраза засилен кактус растенија графичка уметност џет црно лебдечки платно

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени лебдечки платно wallид декор. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена рамка со дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Раката се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се постави безбедно во модерна рамка за кутии . Уметничките дела се однесуваат на : растение; кактус; расте kindубезност; калиграфија. Дизајн од Ким Ален.

Избор на купувачи..