• Неодамнешно
Го минимизира возилото за супер потрага на Најт Рајдер Кит
zoom_in

Го минимизира возилото за супер потрага на Најт Рајдер Кит

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ова возило за режим на Super Pursuit Mode Whight Rider ја овековетува вистинската starвезда на популарната ТВ серија на Најт Рајдер, Кит. Опремено со додадени спојлери, внес на воздух и засилувачи на ракета, возилото 4 "може да смести две минимални фигури. Овој играчки за играчки на Најт Рајдер доаѓа спакуван на картичка за блистер со детална минимална фигура на Мајкл Најт. Тој беше дизајниран и изработен од Арт Азил. МИНИМАТИ ВИТЕТ РИДЕР КИТТ СУПЕР ЗА ПРОДАВНИЦИ ВИГИЈА : ОПРЕМЕ со додадени спојлери, засилувачи на воздухот и засилувачи на ракета. Автомобилот на витезот велосипедист може да смести 2 миними за бројки. Мерки за автомобили долги 4 ". Доаѓа спакувано на шарена картичка за блистер. Вклучува детална минимална фигура на Мајкл Најт. Дизајнирано и извајано од Арт Азил. Направено од безбедни пластични материјали. Погоден за деца на возраст од 8 и повеќе години.

Избор на купувачи..