• Неодамнешно
24,5 портокалова и зелена LED осветлена кокосова палма прозорец силуета
zoom_in

24,5 портокалова и зелена LED осветлена кокосова палма прозорец силуета

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Осветлете го вашиот прозорец, човекот пештера или бар со нашата модерна неонска стилска декорација на силуета! Ова уникатно парче летно акцент е подготвено за виси со кука на врвот. Што вели одморалиштето Тропски плажа повеќе од кокос палма ?! Карактеристики на производот : Боја : Зелени и портокалови светилки / бела жица LED сијалица Тип : SMD 2835 Приближна дебелина : 0,25 "Приближна ширина : 0,5 " 5 'Оловен кабел Еднострана дизајн LED светла користат до 80% помалку енергија супер светли, Сијалиците со живописни сијалици остануваат кул на допир ul одобрени за внатрешни или надворешни употреба Дополнителни карактеристики на производот : не може да се поврзе заедно со други осветлени артикли, доаѓа подготвено за зачувување со кука на горниот дел за вшмукување, а не вклучен адаптер за напојување со напојување од класа 2 Влез на Raintight : 120 волти, 60 Hertz, .16 засилувачи, 19,2 вати излез : 12 волти, .67 засилувачи Димензии : 24,5 "H x 24 " W x 0,5 "D материјал (и) : PVC/жица/метална портокалова портокалова портокалова и декорација на зелена тропска прозорец силуета. Супер светла модерна дизајн на осветлување на LED неонски стил. УЛ сертифициран и одобрено за внатрешна и надворешна употреба.

Избор на купувачи..