• Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност Вудленд зима iv платно уметност по пекара во боја
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност Вудленд зима iv платно уметност по пекара во боја

DEN 1530.08

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Woodland Winter IV“ платно уметност по пекара во боја : Уметник : Пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Избор на купувачи..