• Неодамнешно
Графички мета за кратки ракави за чудо нација, големини 4- & плус
zoom_in

Графички мета за кратки ракави за чудо нација, големини 4- & плус

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Класичен графички мета од Wonder Nation е задолжително во плакарот на секоја девојка. Без напор стил и удобност, со пријатно, опуштено вклопување и меко чувство. Стил со што било од шорцеви и здолништа до џогери и фармерки. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. Графичка маица за печатење за девојчиња од Wonder Nation.

Избор на купувачи..