• Неодамнешно
Измешајте 2, Nintendo Switch
zoom_in

Измешајте 2, Nintendo Switch

DEN 1104.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

"Иселувањето 2 е незгодното продолжение на светски познатиот симулатор базиран на физика. Работејќи како соло F.A.R.T, или со најмногу три пријатели, се лизнете во вашите мазни потези униформа и им помагаат на жителите на Пакмор и пошироко до Пакувајте се и испратете го! F.A.R.Tastic 4 Pack Add 4-те најважни нови двигатели во списокот со мазни потези, овозможувајќи ви да ги флексирате оние што се движат мускули со чима, Бастијан, Hootacris и Cera Topps низ сите нови пакети и пошироко. "Мулти-мулти- мулти-повеќе. Димензионални локални и онлајн мултиплеер пријатели кои се движат заедно, жлебови заедно! Без разлика дали сакате некоја локална акција за ко-опција или сесија на мултиплеер преку Интернет-игра, ние ве потпишавме, запечати и испорачавме! . Нова авантура Ние веќе не сме во Пакмор .. преку интердимензионални портали ќе ги истражувате новите светови исполнети со смешно глупо предизвици и хаотична акција за ребра. Свежи карактери и омилени враќања во кои се движат 2, се карактеризираат со целосна нова екипа на дополнителни сакани ликови затоа што мазните потези потпишаа некои нови регрути на F.A.R.T! Сепак, да не се грижиме, Рај Ју и Сидни сè уште се на платен список .. тоа е за секого! Помогнете режим ?! Проверете! Широк спектар на опции за пристапност ?! Проверете! Товари на карактери и безброј фино прилагодени вклопувања и кожи за сите вие ​​модничари ?! Проверете! Проверете! Проверете!.

Избор на купувачи..