• Неодамнешно
Докерс мажите директно прилагодени панталони за комунални услуги
zoom_in

Докерс мажите директно прилагодени панталони за комунални услуги

DEN 463.52

Количина на стоки
check Достапно на барање

Алатката, удобноста и стилот се соединуваат за класичен фаворит. Со директно и опуштено вклопување што не е меко, овие машко прилагодени панталони од Докерс се направени во ткаенина 360 Tech ™, нудејќи технологија за истегнување на ниво на изведба и влага. Овие машки панталони помагаат да се обезбеди целодневно ладно чувство со својата лесна ткаенина и издржливи џебови за да одговараат на мали најважни работи кога сте во движење. Материјал : 98% памук/2% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32 x 32. одговара : исправен. Подигање : Среден пораст. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : 360 Техника ™ ткаенина; Влагата за влага ви помага да ве олади и суво. Мажите директно прилагодени панталони од Докерс.

Избор на купувачи..