• Неодамнешно
Начин за славење, крпа од маса Гингам, 60x84
zoom_in

Начин за славење, крпа од маса Гингам, 60x84

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Добредојдовте Велигден со малку сонце во вашата трпезарија со патот да го прославите чаршавот Гингам. Деликатната жолта боја на карираната гингам е совршен начин да ја осветлите вашата маса и во затворено и на отворено. Дизајнирано да биде машина што може да се пее, овој чаршав може да се користи слободно без да се грижите за излевање и дамки. Големината од 60 ”x84” го прави совршено прилагодено за просечната трпезариска маса или дури и пикник -маса. Воодушевување во веселата едноставност на жолтото чаршав Гингам по пат да го прослави патот за славење на стоки. 60x84 големина. Гингам.

Избор на купувачи..