• Неодамнешно
Класичен салон стол, канцелариски стол Аукфа во гроздобер виски од кожени жито, биро столици со трка на тркала, стол за слободно време со удобно затегнување за дома?
zoom_in

Класичен салон стол, канцелариски стол Аукфа во гроздобер виски од кожени жито, биро столици со трка на тркала, стол за слободно

DEN 2399.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Вклучете : Извршен канцелариски стол * 1 Големина на производот : 24 "x 25 " x 32 "H Големина на седиштето : 20 " L x 20 "D x 19 " H Собрание Потребно : Да Стил : Гроздобер, индустриска романса : Нашиот издржлив канцелариски стол на Хали го добива својот индустриски изглед од преголемиот дел од грбот и гроздобер кожа од горното жито. Основата за вртење со 5 starвезди опремена со тркачи, ве одржува да се движите од една задача до друга. Потребно е одредено собрание. Детали за производот : КД, Извршен канцелариски стол на АРМ (среден бек) : Седиште : вртење на грбот на вртење и навалување (без лифт) : Затегнување на копчето : Подготвено задно и седиште : Кожа од кожени перничиња : Трим за кожење : w/кастери : метална основа : дрвена потпирачка за рака со метална рамка : (RBW) (не е отстранлив фиксиран), Големина на потпирачот за рака : 26 "H (66cm) Боја : кафеава/црна материја : кожа од горната жито, пена, пили, железен метал Складирање на рамки : Без складирање и димензии : Седиште : вртење (без лифт) : Големина на потпирачот за оружје : 26 "H NW CTN (LBS) : 44 Проценет капацитет Кожа од жито, биро столици со трка на тркала, стол за слободно време со удобно затегнување назад за домашни тинејџери за возрасни, црна.

Избор на купувачи..