• Неодамнешно
Детето на моето дете на Картер, маица со кратки ракави, маица и џогер, панталони, 2-парчиња, 2Т-5Т
zoom_in

Детето на моето дете на Картер, маица со кратки ракави, маица и џогер, панталони, 2-парчиња, 2Т-5Т

DEN 169.28

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нови стилови, иста голема вредност. Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер. Лесните облеки со две парчиња значат дека тој е подготвен да оди во ниеден момент! Од моето дете на Картер, овој лесен сет на облека е подготвен да игра, дневна, ползи и да остане удобна цел ден. Комплетирано со мека памучна маичка со кратки ракави, плус координирање на француските панталони Тери за да се спарат, тој е сè поставен. Сет со 2 парчиња вклучува : еден мета + еден панталони за влечење. Те : 100% памучен дрес; кратки ракави; Симпатична апликација за карактер; Ребрести деколте. Панталони : 100% француски тери памук; влечење на еластична лента за половината; ребрести манжетни. Лесен сет на облека. Големини 2 T-5 T. Машина за перење. Увезени.

Избор на купувачи..