• Неодамнешно
Плисиран Кревет Здолниште Црна Кратка Кралот Големина Прилагодени Капка, Супер Мека Двојно Четкани Премиум Хотел Квалитет Микрофибер Кревет Здолниште Луксуз, Лес
zoom_in

Плисиран Кревет Здолниште Црна Кратка Кралот Големина Прилагодени Капка, Супер Мека Двојно Четкани Премиум Хотел Квалитет Микрофибер

DEN 415.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ова здолниште за кревет е достапно во повеќе големини и бои што ви овозможува да го изберете оној што најдобро одговара на ентериерите на вашата спална соба и одговара на вашиот кревет. Лесно усогласете го здолништето со кревет КРАТКО ЗДОЛНИШТЕ СО КРАЛСКА ГОЛЕМИНА : Облечете го креветот со прекрасно кратко ЗДОЛНИШТЕ со КРЕВЕТ со КРАЛСКА големина направено со луксузен Четкан Микрофибер со капка од 20 Инчи за да ги скриете нозете и рамката на креветот заедно со складирање под креветот за да му дадете прекрасен изглед на вашиот простор.Соберете До 73" Х 76" Капка : 20 " Боја : Црна. Почувствувајте ја разликата : Здолништето Во Кревет не само што е меко, удобно и дише, туку и дава кралски изглед на вашата спална соба. Тоа е тристрано здолниште кое дава луксузен и совршен завршен допир на вашиот комплет кревет.Плус, тој е идеален за прикривање предмети под креветот, истовремено заштитувајќи од прашина и со помала веројатност да искине или искине. Паметно дизајниран : Само расклопете и поставете фиксна еластична лента за да ја прилагодите висината, збогувајте се со поместување на тешки душеци. Тоа е парче торта за вас и не ви треба никаква услуга. ОТПОРЕН НА БРЧКИ И ИЗБЛЕДУВАЊЕ : ова здолниште за кревет е направено Од Четкан Микрофибер кој останува без брчки без потребно пеглање и отпорен на избледување, изгледа сосема ново во годините што доаѓаат! Направете ја вашата спална соба да се истакнува со ова премиум и луксузно здолниште во кревет. ЛЕСНО ПЕРЕЊЕ : Нашиот премиум четкан микрофибер е лесен за нега.(.♥♥.) Измијте со слични бои во ладна вода и исушете ја на ниско ниво. Не е потребно пеглање.

Избор на купувачи..