• Неодамнешно
Девојки џемпер од jaquard duster cardigan
zoom_in

Девојки џемпер од jaquard duster cardigan

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа девојка од Дерек срце, quакард Дастер, ќе направи одлично завршување на специјалната облека на вашето мало девојче. Шарениот дизајн на ленти ќе ги привлече очите на сите нејзини пријатели кога трча низ игралиштето. Дебелите, 100% акрилни и долги ракави ќе ја задржат топло во тие студени училишни денови. Дизајнот во форма на дијамант на задниот дел од овој Дастер има прекрасна шарена облога на раб што додава текстура и личност на овој кардиган. Овој прекрасен кардиган е достапен во разновидни бои за да може да избере и да избере која сака, па носи кога ќе се врати на училиште оваа година. Дерек срце девојки jaquard duster со рабна трим : 100% акрилик. Девојки кардиган. Дизајн на отворен фронт. Долги ракави . Две предни џебови. Шема на ленти. Детали за грб. Ребрести манжетни и полите. Шарени. Достапно во разновидни бои. Рачно миење ладно со слични бои, не бели, не вртете, не вртете, не лежете рамно на суво, користете ладно железо доколку е потребно.

Избор на купувачи..