• Неодамнешно
Идесејг пластика поделен туш кади тоте, колеџ од суштинско значење за просторијата за студентски дом, бања - 11,75 6 12
zoom_in

Идесејг пластика поделен туш кади тоте, колеџ од суштинско значење за просторијата за студентски дом, бања - 11,75 6 12

DEN 584.64

Количина на стоки
check Достапно на барање

Чувајте ги сите додатоци за бања и туш, организирани и на едно место со преносен тоте за туширање на туш. Како преносен решетка за туширање, овој тоте има 9 различни прегради за складирање на шампон, балсам, миење на лицето, лосион, четки за заби, жилети, мијалници и креми. Овој организатор на бања е идеален за комунални или бањи во студентски дом, мастер бања, под мијалникот, детска бања или дополнително складирање низ целата куќа во вашата канцеларија, кујна, алишта или оставата, чајната кујна. Caddy Caddy има бел ткаен дизајн и мерки 11,75 "x 6 " x 12 ", совршен за да останете организирани без да заземате многу простор. Со i Design, можете да живеете едноставно и одржливо секој ден. Преносен организатор за туширање - туш за идеинг Caddy Tote има 9 оддели за складирање на сите ваши најважни туш; кади за бања може да се користи под мијалникот, во бањата за деца или како дополнителна организација и складирање во текот на вашиот дом. Функционален - врвот на списокот за најважни простории за домови, ова преносно складирање на туш Тоте има дупки на дното за да овозможи да се исцеди водата; конструирана од трајна пластика со години на квалитетна употреба. Стилски - бањата Caddy има бел ткаен дизајн, што го прави бања неопходна за секој што сака функционална и привлечна торба за туширање. Идеална големина на туш. Идеална големина - Мерки за корпа за туширање 11,75 "x 6" x 12 ", совршени за да останете организирани без да заземате многу простор; Може да се користи како мало складирање на бања, како организатор на полица за бања, па дури и како организатор во текот на вашиот дом. Idesign : Idesign нуди иновативни производи за складирање на домови по разумна цена; Ние сме глобален лидер во домаќинства со мисија да ги олеснуваме секој ден со производи дизајнирани да им помогнат на луѓето да ги организираат и подобруваат своите домови со стил.

Избор на купувачи..