• Неодамнешно
Овошје на маицата за маички за машка и голема машка машка маичка со долги ракави, до големина 4x
zoom_in

Овошје на маицата за маички за машка и голема машка машка маичка со долги ракави, до големина 4x

DEN 295.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дизајниран со памук на прстен на Eversoft за миење на мекост по миење по миење. Вклучивме лента за вратот на рамо до рамо за да ги покриеме шевовите за дополнителна удобност и издржливост. Оваа класична маица е исто така направена со ребрести јака и манжетни кои ја држат својата форма кога се влеваат и исклучуваат, плус двојно игла зашивање на вратот и рамената. Оваа кошула е идеален стил за да ве однесе во есен, давајќи ви премија за мекост што ви треба и да ви помогне да се чувствувате посвежи подолго. Плус, тоа е без ознака и доаѓа во најразлични стилски бои. Овошје на маицата со долг ракав за машка машка машка рака, достапна до големина 4x : памук на прстенот на прстенот обезбедува премија за миење на мекост по миењето. Дарежливо се вклопува низ телото. Двојно-игличкото зашивање на вратот и рамената обезбедува супериорна издржливост. Ребреста јака и манжетни што ја држат својата форма. Лента за вратот на рамо до рамо за удобност и издржливост. S-4x. Без ознака за удобност. Достапно во најразлични стилски бои. Бело : 100% памук; Боја : 100% памук; 50% памук, 50% полиестер. Heathers : 60% памук, 40% полиестер; 90% памук, 10% полиестер. Овошје на разбојната ставка бр. CX15000.

Избор на купувачи..