• Неодамнешно
Универзални странични wallsидови на кралот крошна - пакет, сина
zoom_in

Универзални странични wallsидови на кралот крошна - пакет, сина

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Универзалниот комплет за странични allидови е совршено решение за целосно затворање на вашата 10 метри. X 10 стапки. Инстант крошна или делумно блокирање на неколку странични wallsидови. Инсталира за секунди, едноставно закачете го секој wallид околу периметарските бандажи и патентите wallsидови заедно. Вклучува (4) wallsидови од 10 метри. - (3) Цврст (1) со среден патент. Универзален инстант 10x10 - 4 пакувања странични wallsидови сини.

Избор на купувачи..