• Неодамнешно
Килим во затворен простор во затворен простор Ризи Дом
zoom_in

Килим во затворен простор во затворен простор Ризи Дом

DEN 147.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Бујните бои и квалитетни материјали го прават килимот во затворен простор „Rizzy Home Kempton“ добредојден додаток на кој било простор. Овој рачно затегнат полиестерски килим доаѓа во вашиот избор на достапни бои и големини. Професионалното чистење се препорачува за оваа област килим. Традиционален геометриски и апстрактен дизајн во нијанси на бела, црвена и зелена боја. Направено од полипропилен. Машинска изградена конструкција. 0,39 ин. Висина на купот. 5 дијамант. x 7h во.

Избор на купувачи..