• Неодамнешно
Креативни имагинации Луминирта зрачна магла од дожд
zoom_in

Креативни имагинации Луминирта зрачна магла од дожд

DEN 275.04

Количина на стоки
check Достапно на барање

Користете ги овие треперливи акварели за да додадете сеопфатен сјај и искра на вашите занаети. Креативни имагинации Luminarte зрачна магла за дожд : Врвот на спрејот ви овозможува да нанесете само загрозување на бојата на вашите проекти. Овој пакет содржи 1,5 мл/44,36мл микро-збогатен, нетоксичен, киселина без акварел. Достапно во најразлични бои : секоја се продава одделно. Е во согласност со ASTM D4236. Увезени.

Избор на купувачи..