• Неодамнешно
Г -дин Божиќ 16 Анимирани кикери на Дедо Мраз или Елф
zoom_in

Г -дин Божиќ 16 Анимирани кикери на Дедо Мраз или Елф

DEN 575.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Удајте на празниците со анимираните Божиќни кикери од г -дин Божиќ. Овие магични нозе клоцаат кога одите. Анимираните нозе на Дедо Мраз или Елф започнаа нагоре и надолу. Анимираните Божиќни кикери на Дедо Мраз или Елф лесно се инсталираат во вашата елка со вклучена рака и ленти. Создава магичен забавен анимиран дисплеј и вашата елка ќе се оживее. Безбеден на отворено. Дедо Мраз или елф може да се стават и во засадувач за дополнителен комичен ефект. Направено од ткаенина со ingвони од ingвонки за да ви остави впечаток Дедо Мраз или Елф е навистина во вашето дрво. 16 "Долги нозе. Батерија оперирана. Сè што ви треба се батерии 3x AA, кои не се вклучени. Безбедно на отворено. Г -дин Божиќ 16" Анимирани анимирани кикери на елф анимирани клоци на Санта или Елф нозе. Со рака и каиш да се обезбеди во која било елка. Активирано движење. 16 "нозе. Ingвона на ingвона на нозе ringвонат кога клоцате. Изградба на ткаенини. Батерија управува (3xaa, не е вклучена).

Избор на купувачи..