• Неодамнешно
Резервоар за мускули на Sonic Bolt Bolt на Reebok
zoom_in

Резервоар за мускули на Sonic Bolt Bolt на Reebok

DEN 431.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Останете суви и удобни за време на секое вежбање со овој резервоар за мускули на мажите од Рибок. Одликувајќи се со материјал за да му помогне на влагата, овој активен врв на мажите е истакнат со дизајн без ракави за да ви даде целосна слобода на движење за без напор кревање тежина, истегнување и други атлетски активности. Моделот е 6’1 ”и носи големина М. лесна; Тенок вклоп. Дизајниран да ви го прегрне горниот дел од торзото; Просторија во средниот дел за опуштено чувство. Екипаж. Без ракави. Ткаенината помага да се избрише влагата. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Машки резервоар без ракави на врвот од Рибок.

Избор на купувачи..