• Неодамнешно
Инспиративен ѓердан од не'рѓосувачки челик
zoom_in

Инспиративен ѓердан од не'рѓосувачки челик

DEN 239.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Инспиративен ѓердан од не'рѓосувачки челик Инспиративен ѓердан-Liveивејте го животот што го сакате во живо на животот што го сакате цврст не'рѓосувачки челик 20мм ознака 20-инчен јастог ланец на јастог, затворање на розови кутии дизајни, производители и пазари рачно завршени и современи накит направени од висококвалитетни материјали на прифатлива цени. Основана во 2011 година и со седиште во Бруклин, Newујорк, Пинк Бокс стана име на домаќинството во рачно изработени современи производи. Фондацијата на розова кутија е обликувана од неговите водечки принципи. Од нашата матична канцеларија ја повикуваме базата, до нашите канали за дистрибуција што го нарекуваме поле. Нашата мисија и основните вредности се повеќе од само зборови, тие се начин на живот. Нашата цел е да ги допираме животите на многу луѓе, да инспирираме, да мотивираме. Ние заработуваме за тоа што го добиваме, но правиме живот според она што го даваме.

Избор на купувачи..