• Неодамнешно
Девојче за девојче од мали глувци, Руфл, костим за капење, 1 парчиња, големини 12м-5Т
zoom_in

Девојче за девојче од мали глувци, Руфл, костим за капење, 1 парчиња, големини 12м-5Т

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Флејт-рафла ја прави оваа комбинирана костим за капење на Minnie Mouse. Создаден со сладок принт и светли графички апликации, едноделното дизајнирање прави симпатичен начин да ги помине своите денови на топло време, со рејтинг UPF50+ за да помогне да ја задржи заштитната на сонце и вода. Време е да се направи прскање! Вашата малечка ќе ја сака оваа официјално лиценцирана облека за капење. Врвот на пулвер; квадратен врат; Ракави ракави. Повлечете се на дното. печатење на сите. UPF50+.

Избор на купувачи..