• Неодамнешно
Тркалезно Исечен Бел Природен Дијамант Прстен Од Пет Камени Рамки во 10к Розово Злато
zoom_in

Тркалезно Исечен Бел Природен Дијамант Прстен Од Пет Камени Рамки во 10к Розово Злато

DEN 5599.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе Ви се допадне Овој Прекрасен Кружен Бел Природен Дијамант Прстен Од Пет Камени Рамки во 10к Розово Злато (0,33 Cttw) . Апсолутно одличен подарок за да ја изразите вашата љубов кон вашата мајка, девојка, свршеница, сопруга, валентин,семејство или само пријател, итн. Одлични подароци На Денот На Мајката, Свадбата, денот на Годишнината, Денот на Вљубените или Божиќ. Метален Тип : ЗАГАРАНТИРАНО Бело Злато 10К, Автентицирано со Печат ОД 10К. Тип На Дијамант : Бел Дијамант Со Јасност I2-I3. Камена форма : тркалезна форма. Тип На Поставување Камен : Огради И Вкупна Тежина На Карат : 0,33 Cttw. Метод На Создавање Камен : Природен.

Избор на купувачи..