• Неодамнешно
Предност Симон светло -кафеава лисја Позадина
zoom_in

Предност Симон светло -кафеава лисја Позадина

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Комплетирано со цветни цвеќиња и вкусни бобинки, овој дизајн на лисја од лисја има чувство на домашен терен. Неговите светло -кафеави и крем нијанси создаваат разноврсна позадина, додека потресените акценти додаваат во неговиот стил на колиба. Симон е непостојана, не ткаена позадина. Неоткриен не ткаен материјал; 10.4-во повторување, натпревар со капка; Перење и стрипт; 20,5-во долга ролна од 33 метри; Опфаќа околу 56,4 квадратни метри.

Избор на купувачи..