• Неодамнешно
Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, машински и средно метален текстура од јаглен, одговара на 2013 година- Хонда договор купе купе
zoom_in

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, машински и средно метален текстура од јаглен, одговара на 2013 година- Хонда договор купе

DEN 5759.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 18 х 8, 55мм, 10 отвори, 5 лаг, шема на завртки од 115мм, машински и средно метален текстура на јаглен. Тоа одговара на вашиот 2013-2015 Honda Accord Coupe. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 18 x 8 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, машинско и средно метално текстура на јаглен, одговара на 2013-2015 година, Honda Accord Coupe 18 x 8, 55mm Offset, 10 отвори, 5 lug, 115 mm Bolt Model, Machined и Medion and Meidal Coolcoal Metallic Текстура Алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Избор на купувачи..