• Неодамнешно
Brinley Co. omенски фау велур удобност единствена бујна потпетица бадем пети тројни еластични ремени потпетици
zoom_in

Brinley Co. omенски фау велур удобност единствена бујна потпетица бадем пети тројни еластични ремени потпетици

DEN 575.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дизајн инспириран од гроздобер е обележан на еластичните пумпи за ленти од страна на Brinley Co. Овие чевли со потпетици имаат меки велур на велур и класичен круг со троен дизајн на еластична лента на вампи. Подложните табани создаваат удобност во стилот на удобност.

Избор на купувачи..