• Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност Месечината во клучот Ларго платно уметност
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност Месечината во клучот Ларго платно уметност

DEN 2035.52

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, оваа подготвена, галерија, завиткана од уметноста, се одликува со месечината над океанот. Ова парче уметничко дело на трговската марка уметност се печати со употреба на Giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои се практично разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност со печатење на giclee. Оваа слика е исто така завиткана со галерија, така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка, овозможувајќи безделна презентација на готовото сликарство.

Избор на купувачи..