• Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност Jerryери 1 платно уметност од Дин Русо, црна мат, дрвена рамка
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност Jerryери 1 платно уметност од Дин Русо, црна мат, дрвена рамка

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подготвени да се претставиме со презентацијата во различни големини, трговската марка ликовна уметност „Jerry 1“ платно уметност од Дин Русо, Црн мат, Вуд рамка : Уметник : Дин Русо. Предмет : Портрети. Стил : Поп -уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Избор на купувачи..