• Неодамнешно
Одлично големо платно
zoom_in

Одлично големо платно

DEN 607.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

16x20 бело врамен печатење со наслов "Студија за морски корали II ". Чувствуваме дека wallидната уметност е најважниот аспект на изгледот и чувството на секоја просторија. Уметноста комплетира просторија и со само неколку додатоци може да направи куќа да се чувствува како дом. Одликувајќи се со цврста дрвена рамка и обвивка за плексиглас, нашите врамени отпечатоци сигурно ќе додадат поп софистицираност и стил на кој било простор во вашиот дом. Тие исто така прават прекрасни подароци за семејство или пријатели. Материјал : N/A. Сите платна се длабоки 1,25 инчи. Облик : Вертикална.

Избор на купувачи..