• Неодамнешно
TC реверзибилен утешител поставен со Шамс Кинг Кал Кинг, крем за мудрец
zoom_in

TC реверзибилен утешител поставен со Шамс Кинг Кал Кинг, крем за мудрец

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ултра-мека, микрофибер надолу-алтернативна обвивка и полнење обезбедува пријатна, но сепак дишејќи топлина и тоа е машинско миење! Класичен дизајн на Baffle-Box со двојно игла за шиење спречува да се мебет и да се менуваат. Исполнет со надолу алтернативно влакно, овој утешител ќе биде ултра мек и кадифен, обезбедувајќи долготрајна удобност.

Избор на купувачи..