• Неодамнешно
Уметничка галерија со ремек -дело Ириси во вазни слонова коска од Линнеа Вашбурн Канвас Уметнички печати 30 40
zoom_in

Уметничка галерија со ремек -дело Ириси во вазни слонова коска од Линнеа Вашбурн Канвас Уметнички печати 30 40

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ова мртво животно сликарство на серија на долги матични цвеќиња што седат во најразлични стаклени вазни е модерно и класично. Составени од цвеќиња на повеќе пригушена, расположена шема на бои, ова парче е елегантно, спокојно и едноставно. Без разлика дали ќе изберете да го покажете ова прекрасно парче во вашата дневна соба, спална соба, бања или како фокусна точка на крајот на долг ходник, загарантирано е да се повлече фокусот и да го привлече вниманието. Печатено на висококвалитетен материјал за платно што нуди исклучителни детали и точен приказ на боја, овој зачудувачки принт е исто така супер лесен и е лесен за виси. Нема потреба да се справувате со тешки и несакани рамки бидејќи ова парче бара само неколку нокти и стабилна рака за монтирање. Уметнички печатење на истегнати платно. Совршен за декор за дома и кујна. Лесен и лесен за виси. Избриши чисти.

Избор на купувачи..