• Неодамнешно
Метални сребрени кауни со кауција, секоја од нив
zoom_in

Метални сребрени кауни со кауција, секоја од нив

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Станете креативни со братучедот DIY метални каули. Тие се совршени за правење свои ѓердани! Боја : Сребрена. Направено од метал. Одлично за правење накит. Идеално за почетници и напредни креатори. Висок квалитет и лесен за употреба.

Избор на купувачи..