• Неодамнешно
Човековен чевли за фустан од Оксфорд, Мио Марино, Клавико, чевли за фустан
zoom_in

Човековен чевли за фустан од Оксфорд, Мио Марино, Клавико, чевли за фустан

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Затоа, ние нудиме 45-дневна политика за враќање со дополнителна гаранција од 180 дена. Заслепувај го - давањето подароци за одмор никогаш не било поедноставно. Одговара на успехот - Mio Marino Casual Shoes For Men се конструирани со меки човечки синтетички влакна што не треба да се „пробијат“, има ѓон доказ за пот, кој се бори против проблемите со мирис на нозе, што вообичаено е предизвикано од испотени влакна. Покрај тоа, сите наши артикли имаат 180 дена гаранција. Добијте совршен натпревар со совршена боја што го поставува тонот на вечерта, деловното опкружување или едноставно обично да имате ноќ надвор.

Избор на купувачи..