• Неодамнешно
K нараквица за кристално истегнување направена со прецизно исечени кристали со розова кутија
zoom_in

K нараквица за кристално истегнување направена со прецизно исечени кристали со розова кутија

DEN 217.44

Количина на стоки
check Достапно на барање

K9 нараквица за кристално истегнување направена со прецизно исечени кристали со розова кутија 8мм природен скапоцен камен рачно изработен во американскиот 2 8мм микро -месинг месинг монистра од не'рѓосувачки челик 10мм прецизен пресек на срцев кристал дизајн 21 природен камења од 7,25 инчи, обем на нараквица К9 КРО Од розова кутија.

Избор на купувачи..