• Неодамнешно
Ерика жени дополнителна широка ширина на лекари сребро 10
zoom_in

Ерика жени дополнителна широка ширина на лекари сребро 10

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Цветни жени ERICA жени Дополнителни широки чевли се изработени од метална синтетичка ткаенина со пејач од маче 1 ". Овие дами чевли со лак се подготвени да го подобрат секој фустан за тој посебен ден. Перновата мангула Часовник. Гумениот ѓон носи максимална влечење на површината што секој шета наоколу се чувствува како леснотија. Уживајте во денот со доверба, удобност и стил. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте инстант кредит за подароци од 20 американски долари, бесплатен превоз и размена, 365 дена лесни приноси и приоритетна испорака на сите производи. Неговото производство и операции на големо во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 часовна удобност, перцер, нејасни и цветни) Широко признат за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителен (д) широк стил на ширина од Фазпаз. Синтетичка ткаенина. Перничена влошка. 1 "потпетица за маче. Трајна и лесна. Максимална ѓон на влечење гума.

Избор на купувачи..