• Неодамнешно
Гај Харви Машки атлантски постелнина во Оксфорд патики
zoom_in

Гај Харви Машки атлантски постелнина во Оксфорд патики

DEN 559.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Без напор стил и бесконечна удобност е ветре со машката лесна атлантска постелнина. Ова модерно преземање на вулканизиран Оксфорд ќе ве одржи кул и на палубата. Претставувањето на делото на уметникот може да се најде во текот на чевлите - со целосни дигитални отпечатоци на бојата на оригиналните слики на Гај Харви, прикажани на Интол и други класични уметнички дела, истакнати на гумената надворешна страна. Дел од приходите од продажба на сите стоки на Гај Харви има корист од поморската зачувување на Фондацијата Гај Харви Океан (). Без напор стил и бесконечна удобност е ветре со машката лесна атлантска постелнина. Ова модерно преземање на вулканизиран Оксфорд ќе ве одржи кул и на палубата. Претставувањето на делото на уметникот може да се најде во текот на чевлите - со целосни дигитални отпечатоци на бојата на оригиналните слики на Гај Харви, прикажани на Интол и други класични уметнички дела, истакнати на гумената надворешна страна. Дел од приходите од продажбата на сите стоки на Гај Харви има корист од поморската зачувување на дејството на Фондацијата „Гај Харви Океан“ () . Пунична инзола во која се наоѓаат уметнички дела на Гај Харви. Гума од надворешната страна со детали за Гај Харви.

Избор на купувачи..