• Неодамнешно
ЧИКАГО КУБС - Постер за wallид на полето Вригли, 22.375 34
zoom_in

ЧИКАГО КУБС - Постер за wallид на полето Вригли, 22.375 34

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој трендови меѓународни MLB Chicago Cubs - Wrigley Field 19 wallид постер е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International MLB Chicago Cubs - Wrigley Field 19 wallиден постер : Трендовите постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Вклучува 16 постери за лесна, апликација без оштетување. Печатено на побарувачка со користење на најдобра технологија за печатење во класа. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34".

Избор на купувачи..