• Неодамнешно
JewelersClub Carat T.G.W. Руби 14к злато над сребрени обетки обетки
zoom_in

JewelersClub Carat T.G.W. Руби 14к злато над сребрени обетки обетки

DEN 1584.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Идеалниот подарок за вашата loveубов, овие обетки се совршена големина и имаат огнен природен скапоцен камен. Изберете од сребро или жолто злато сребро за да одговараат на вашиот избор. Носете како мал акцент на која било облека, или додадете малку природна убавина на вашите втора пирсинг. Направено од 14 килограми злато над среброто. 7x5 овален скапоцен камен. Безбедно со притисок назад.

Избор на купувачи..